Strony internetowe dla firm

Projektujemy strony internetowe dla firm, które oczekują kompleksowej obsługi w postaci stworzenia strony www, wraz z systemem CMS i zaprojektowaną indywidualnie szatą graficzną.

Zaprojektowana przez nas strona internetowa przyciągnie uwagę Klientów jak i wzbudzi ich zaufanie co sprawi, że Twoja oferta będzie się wyróżniać na tle konkurencji.

Nasza agencja oferuje projektowanie stron internetowych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Każda wykonana przez Synteco strona internetowa posiada panel administracyjny (system CMS) do zarządzania treścią znajdującą się na stronie czy też zdjęciami. Dla nas każdy Klient jest nowym wyzwaniem, do którego podchodzimy indywidualnie, a co za tym idzie dokładamy wszelkich starań by projekt strony internetowej był unikalny, bez względu na to czy jest to wizytówka czy zaawansowana strona z bardzo rozbudowaną strukturą i dużą ilością funkcjonalności.

Strony responsywne szczecin

STRONY INTERNETOWE DLA FIRM

Dobrze zaprojektowana strona internetowa jest intuicyjna, posiada czytelną i atrakcyjną prezentacje oferty, a klient chętnie i z przyjemnością się po niej porusza i chętnie powraca w przyszłości. Inwestycja w profesjonalnie stworzoną stronę internetową zwraca się w postaci zainteresowania klientów Twoją ofertą. Projektowanie stron internetowych jest naszą pasją i do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Jeżeli jesteście Państwo ze Szczecina bądź okolic to z chęcią przyjedziemy do waszej siedziby by odpowiedzieć na nurtujące pytania. Jeżeli zaś jesteście Państwo z dalszych części naszego kraju to najpierw zachęcamy do kontaktu telefonicznego / mailowego a następnie możemy się umówić na spotkanie w dogodnym dla Państwa miejscu.

Jeżeli chcecie Państwo wiedzieć ile może kosztować strona internetowa, bądź co wpływa na jej koszt to zachęcam do przeczytania: ile kosztuje strona internetowa

Projekt Graficzny

Projektując strony internetowe kierujemy się zasadami User Experience i User Usability. Zwracamy szczególną uwagę na przejrzystość nawigacji, użyteczność i funkcjonalność dla odwiedzających Twoją stronę WWW.

Web Usibility i User Experience

Dobrze zaprojektowana strona internetowa ma znacznie większą konwersję potencjalnych klientów.

Według badań Nielsen Norman Group stworzenie optymalnej ergonomii sklepów internetowych może przynieść zwiększenie ich obrotów od 100% do 400%.

Responsive Web Design

RWD – jest to technika projektowanie stron internetowych, tak by ich wygląd dopasowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia na których strona www jest wyświetlana. Technika ta pozwala tworzyć uniwersalne strony sprawdzające się zarówno na smartfonach, tabletach czy też duży ekranach.

System CMS

Każda wykonana przez nas strona www zawiera system CMS. Jest to nasz autorski CMS albo WordPress

Hosting strony i poczty

Do każdej strony internetowej w ramach ceny dodajemy roczne jej utrzymanie na naszych serwerach. W ramach tego hostingu otrzymujesz przestrzeń dyskową na stronę i skrzynki mailowe. Nasz hosting znajduje się w bezpieczniej serwerowni. Wszystkie strony internetowe i sklepy utrzymywana są na macierzach złożonych z dysków SSD.

Czego używamy

Stronę internetową możemy stworzyć za pomocą np WordPressa czy też używając Laravela i AngularJS. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i oczekiwań. Każdy nasz projekt znajduje się w prywatnym repozytorium na GitHubie i w przypadku chęci możesz uzyskać do niego dostęp. Innymi narzędziami których używamy jest Atlassian Jira czy Slack.

ETAPY PRACY

strony internetowe Szczecin

1. ROZMOWA


Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od poznania Państwa oczekiwań. Wiąże się to z zadaniem kilkunastu pytań na podstawie których będziemy w stanie określić grupę docelową Państwa klientów.

strony internetowe

 2. PROJEKT GRAFICZNY


Tworzenie stron internetowych wymaga zaangażowania grafika i to on będzie odpowiedzialny za Państwa projekt strony www. Osoba ta będzie się z Państwem kontaktować w celu uszczegółowienia poszczególnych zagadnień jak i wyśle ona do Państwa gotowy projekt graficzny.

strony www Szczecin

3. KODOWANIE


Etap ten tworzony jest przez programistę / programistów. Do różnych projektów stron internetowych przypisywane są różne ilości programistów zajmujących się zarówno frontendem (HTML, CSS, JQuery) jak i backendem (PHP, SQL).

strony internetowe dla firm

4. TESTOWANIE


Testowanie polega na sprawdzeniu usability strony jak i poprawności wykonania pracy programistów z uwzględnieniem różnych przeglądarek internetowych jak i różnych urządzeń. Wszelkie wykryte błędy przekazywane są do odpowiednich osób w celu ich wyeliminowania.

strony WWW

5. INSTALACJA NA SERWERZE


To już prawie koniec pracy. Strona internetowa zostaje uruchomiona na serwerze docelowym i włączona dla Państwa Klientów. Od tego momentu, użytkownicy internetu mogą z powodzeniem korzystać się Państwa serwisu.

strony Szczecin

6. OPIEKA


Przez okres 6 miesięcy po oddaniu strony, będziemy świadczyć na rzecz Państwa opiekę po sprzedażową związaną ze stroną internetową. Złożoność opieki zależy od projektu jak i indywidualnych ustaleń.